پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری ششمین جلسه شورای اداری در سال 1400

بازدید : 27 15 آبان 1400 ساعت 14:22 شماره :90456
جلسه شورای مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری برگزار شد.
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری در سال 1400
 embed'>به گزارش روابط عمومی در ابتدای جلسه شورای مدیران، حجت الاسلام و المسلمین علی رحیمی، نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن گرامیداشت روز دانش آموز و تبریک روز مبارزه با استکبار جهانی، با اشاره به حدیثی از پیامبر خطاب به مولای متقیان علی ابن ابیطالب گفت سه نکته مهم این حدیث یکی ترس از خدا در نهان و آشکارا است و باید خدا را ناظر بر اعمال خود بدانید. دوم میانه روی در امور در حال فقر و بی نیازی است و سوم سخن گفتن به صورت منصفانه در حالت خشم و خوشحالی است. 

embed'>خلیل آقاجانلو مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری نیزضمن تبریک روز 13 آبان و اشاره به عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران در جلوگیری از دزدی در دریای عمان  گفت سفر ریاست جمهوری به استان برکاتی خواهد داشت و معاونتها و روسای شهرستانها باید نسبت به جذب اعتبارات برای تکمیل پروژه های نیمه تمام  و حل مشکلات مناطق سیل خیز استان پیگیری های لازم را انجام دهند.

embed'>دراین جلسه آقاجانلو با تاکید بر تکریم ارباب رجوع به سامانه پنجره واحد پاسخ گویی به استعلامات اشاره نمود و گفت شهرستانهای تابعه پاسخ استعلامات را به موقع ارسال نمایند.

embed'>مدیرکل در ادامه گفت با توجه به اهمیت توسعه اقتصادی و اشتغالزایی، گزارشهای استعدادیابی اراضی باید درست باشد و بر مبنای واقعیات تنظیم شود و در این زمینه آموزش های لازم به همکاران داده شود.  

embed'>درپایان جلسه از بابک کاظمی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر به عنوان رئیس نمونه در پاسخ گویی به استعلامات تقدیر به عمل آمد./پایان خبر

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :