پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، به مناسبت سال نو

بازدید : 73 27 اسفند 1399 ساعت 14:9 شماره :83905

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، به مناسبت سال نو

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، خلیل آقاجانلو مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، با صدور پیامی پیشاپیش فرا رسیدن نوروز1400 را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بوی بهار در ثانیه‌ها پیچیده است و این نشانه‌ی فصلی تازه است، فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو،سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

در سال 1399 با اهتمام و تلاش های معاونین ، روسای ادارات و کلیه همکاران زحمتکش منابع طبیعی استان زنجان، شاهد موفقیت ها و دستاوردهای ارزشمندی در راستای انجام وظایف، به ویژه در حوزه حفاظت از جنگل ها، مراتع و اطفاء حریق بودیم که این امر مرهون تلاش مضاعف طبیعت دوستان، جوامع محلی و همکاران ارجمند بوده و شایسته تجلیل و قدردانی است.

در سال 1399 با تلاش های بی دریغ همکاران در منابع طبیعی و آبخیزداری استان در جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی، اقدامات موثری در بخش های آبخیزداری و آبخوان داری، حفاظت و حمایت ، کاداستر اراضی ملی ، آموزش و ترویج و اطلاع رسانی عمومی صورت گرفت که خوشبختانه با اثربخشی های مطلوبی از سوی مردم استان به ویژه جوامع محلی همراه بوده است.

اینک فرصت را غنیمت دانسته و حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به  مردم شهید پرور دیار غواصان دریادل، شهر شور و شعور حسینی تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و مهربان برای همه مسئلت می‌کنم.

امید آن دارم که سال نو، حامل خبرهای خوش برای مردم ایران باشد و شکست کروناویروس را همگی با هم جشن بگیریم.

خلیل آقاجانلو- مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

 

 

انتهای پیام/ اسلامی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :