پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - انعقاد تفاهم نامه بین سازمان زندان ها و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

بازدید : 62 18 اسفند 1399 ساعت 16:12 شماره :83410
در چهارمین روز از هفته منابع طبیعی انجام شد؛
انعقاد تفاهم نامه بین سازمان زندان ها و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان
 

به گزارش اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، امروز به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی تفاهم نامه ای مابین سازمان زندان ها و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان منعقد شد.

در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر این که " ترویج فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل گردد"، و نیل به اهداف سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در زمینه حفظ، احیاء، توسعه و بهره برداری اصولی از منابع طبیعی و همچنین برای تحقق اهداف سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی و آموزش و توانمند سازی زندانیان این تفاهم نامه منعقد گردید.

آموزش زندانیان در راستای ترویج فرهنگ منابع طبیعی و توانمند سازی آنان به منظور کسب درآمد از مشاغل مناسب و مرتبط با منابع طبیعی و همچنین استفاده از نیروهای اداره کل زندان ها در راستای حفاظت و احیای منابع طبیعی و بهره مندی از امکانات و فضای تبلیغی طرفین برای پیشبرد اهداف دو سازمان از تعهدات مشترک این تفاهم نامه بود.

هدف ازانعقاد این تفاهم نامه انجام اقدامات مشترک به منظور نگهداری، احیاء و اصلاح عرصه‌های منابع طبیعی و کمک به اشتغال زندانیان می باشد.

گفتنی است که یاداشت تفاهم نامه همکاری تنظیم شده به امضاء هر دو مدیرکل منابع طبیعی و امور زندان ها رسید و مقرر شد در کوتاه ترین زمان ممکن همکاری های تعریف شده اجرایی گردد.

مدت اعتبار تفاهم نامه نیز 2 سال می باشد.

انتهای پیام/ اسلامی

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :