پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست رئیس سازمان جنگل ها با استاندار استان زنجان

بازدید : 17 5 اسفند 1399 ساعت 8:0 شماره :82568

نشست رئیس سازمان جنگل ها با استاندار استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، دکتر فتح اله حقیقی استاندار استان زنجان، با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار استان زنجان از سازمان جنگل‌ها به خاطر اقدامات منابع ‌طبیعی در بخش آبخیزداری و آبخوان داری و اجرای طرح کاداستر اراضی ملی استان تشکر کرد.

حقیقی افزود: زنجان با موضوع خشکسالی و کم آبی مواجه است و انجام اقدامات آبخیزداری و آبخوان داری امروزه به عنوان امری لازم و ضروری در سطح استان است.

استاندار زنجان در این نشست از رئیس سازمان جنگل‌ها خواست برای جلوگیری از قاچاق چوب و محصولات فرعی جنگل و مرتع به تقویت یگان حفاظت منابع‌ طبیعی استان پرداخته و در نواحی بحرانی با ایجاد پاسگاه‌های بازرسی فضا را برای قاچاقچیان محصولات جنگلی نا امن نمایند.

در ادامه این نشست مسعود منصور رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از رویکرد و دیدگاه استاندار زنجان به خاطر حساسیت و توجه خاص به موضوع منابع‌طبیعی تشکر کرد و قول مساعد داد با توجه به ظرفیت‌های موجود از فعالیت‌های آبخیزداری و آبخوان داری حمایت همه جانبه داشته باشد.

خلیل آقاجانلو مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان که در این نشست استاندار را همراهی می‌کرد در گفت و گو با خبرنگار مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها خروجی این نشست را مثبت خواند و اظهار امیدواری کرد نتیجه این تعامل و همکاری منجر به پایداری منابع طبیعی، تقویت سفره‌های زیرزمینی و افزایش پوشش گیاهی در منابع طبیعی استان شود. 

 

منبع: مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری

 

انتهای پیام/ اسلامی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :