پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - لزوم توجه به نقش تسهیلگر در جلب مشارکت های مردمی

بازدید : 93 28 مهر 1399 ساعت 11:58 شماره :78232
در جلسه صندوق توسعه ملی مطرح شد؛
لزوم توجه به نقش تسهیلگر در جلب مشارکت های مردمی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، جلسه صندوق توسعه ملی در محل سالن جلسات این اداره کل و با حضور اعضا برگزار شد.

خلیل آقاجانلو مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان در این جلسه گفت: پروژه ها و قراردادهای مربوط به اعتبارات صندوق توسعه ملی نسبت به سال گذشته نظام مند تر شده است.

وی به، به روز بودن اطلاعات این مهم در سال جاری تاکید کرد و افزود: پروژه هایی که تا کنون از سوی سازمان ابلاغ نشده باید پیگیری شود تا در اولین فرصت اقدامات اجرایی آن ها صورت گیرد.

در ادامه جلسه جعفر بیات معاون آبخیزداری این اداره کل از شروع پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری چسب، چهرآباد و میرآخور خبر داد.

وی با بیان این که قرارداد طرح های منطقه آب بر و گچی قشلاقی آماده است گفت: پروژه های آبخیز ابهر و کرسف نیز در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد.

مجید معانی رئیس اداره جنگل‌ها منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز گفت: طرح توسعه جنگل با نهال در سال جاری در منطقه هزاررود به مساحت 110 هکتار اجرا خواهد شد.

وی گفت: برای امسال حدود 610میلیون تومان اعتبار به منظور توسعه جنگل با نهال پیش بینی شده است.

در ادامه اعضا با بیان پیشنهادات خود، به ایفای نقش پررنگ تر تسهیلگر در پیشبرد مراحل اجرایی طرح های منابع طبیعی وآبخیزداری تاکید کردند.

 

 

 

انتهای پیام / اسلامی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :