پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - ثبت 21 مورد استعلام در سامانه سامط

بازدید : 448 8 مهر 1399 ساعت 13:17 شماره :77578
ارائه خدمات غیر حضوری در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده
ثبت 21 مورد استعلام در سامانه سامط

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، محرمعلی اکبری نسب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده با بیان این که در شهریور ماه امسال 21 مورد استعلام در سامانه سامط ثبت شده است، تعداد استعلامات معادن را 2 مورد، اخذ سند 5 مورد و برداشت نقاط توسط جی پس اس دو فرکانسه را هم 5 مورد اعلام کرد.

وی با اشاره به این که، 206 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در شهریور ماه طعمه حریق شد افزود: تعداد گزارش واصله به یگان این اداره نیز 11 مورد ثبت شده است.

اکبری نسب در ادامه اظهار داشت: 3 مورد تمدید پروانه چرا به میزان 870 رأس دام و همچنین 2 مورد اهاله طرح مرتع داری به مساحت 2 هزار و 380 هکتار در این بازه زمانی صورت گرفته است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده به عملکرد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان در شهریورماه امسال اشاره کرد و گفت: مراقبت و آبیاری حوزه آبخیز شهری در سطح 35 هکتار وهزینه 570 میلیون ریال اقدام شده است.

وی ادامه داد: اجرای سیل بند زاغه لو با حجم 500 متر مکعب و همچنین با تامین اعتبار 2 هزار و360 میلیون ریال از دیگر اقدامات اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده در شهریور ماه است.

انتهای پیام / اسلامی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :